ORIMP - Bydgoskie Biuro Organizacji Imprez, ul. Okrzei 2/230 85-317 Bydgoszcz, ul. Porzeczkowa 2 86-061 Brzoza, tel.: +48 502 102 984, +48 500 093 612 *** Zapraszamy *** Mobile Travel Consultant - Jeśli masz wątpliwości co do wyboru oferty, zaproś naszego Konsultanta, który na miejscu sprawdzi dostępność oferty, wypełni formularz zgłoszeniowy, przygotuje umowę i dopilnuje płatności. *** Zapraszamy ***
telefon
+48 502 102 984
+48 500 093 612
e-mail

orimp travel poland

orimp travel poland to zgrany zespół ludzi o nieprzeciętnej wyobraźni i zdolności kreowania najbardziej unikalnych pomysłów. Organizacja podróży służbowych, konferencji, imprez firmowych i integracyjnych, eventy oraz incentive - to zadania w sam raz dla nas. Doskonale wiemy, co, gdzie i jak przygotować, aby nasi Klienci byli w pełni zadowoleni - współpracujemy bowiem z najlepszymi i dla najlepszych.

o nas

Orimp Travel BBOI Poland jest firmą założoną przez profesjonalistów pracujących od 1987 lat na rynku , których istotnymi cechami jest doświadczenie, wiedza i kreatywność. Firma powstała z myślą o organizacji podróży służbowych (w tym wizy do wszystkich krajów świata, bilety lotnicze i rezerwacje hoteli) konferencji, spotkań biznesowych, imprez integracyjnych i eventów dla klientów korporacyjnych, pierwotnie głównie zagranicznych, a następnie, w miarę rozwoju firmy organizacją wspomnianych imprez dla firm polskich i zagranicznych partnerów. Zatem nasze bogate doświadczenie związane z kilku nastoletnią już obecnością na rynku sprawia, że jesteśmy godnym zaufania organizatorem, znającym i stosującym w swojej działalności światowe standardy. Praca jest naszą pasją, dlatego z dużym entuzjazmem i zaangażowaniem wypełniamy wszelkie powierzone nam zadania i realizujemy nawet najbardziej wymagające wyzwania. W naszej pracy jesteśmy elastyczni, innowacyjni, skuteczni i rzetelni.

spotkania

Spotkania biznesowe na każdym szczeblu, służą polepszeniu współpracy z Klientami lub współpracownikami, są bardzo ważnym elementem strategii rozwoju firmy. Dlatego dbamy, aby Wasze spotkania odbywały się w warunkach jak najbardziej sprzyjających podejmowaniu strategicznych decyzji, troszczymy się o Wasz komfort, zapewniamy starannie wyselekcjonowane miejsca organizacji spotkań. nie tylko w kraju czy Europie ale i na Świecie Dokładamy wszelkich starań, by dane spotkanie zakończyło się sukcesem, którym cieszymy się razem z Wami.

konferencje

Diabeł tkwi w szczegółach, a szczegółów w przygotowaniu profesjonalnej konferencji nie brakuje. Praca na obydwu rynkach: zagranicznym i polskim, sprawia, że jeszcze lepiej rozumiemy Wasze potrzeby i realizujemy je według światowych standardów. Dbamy o każdy szczegół wydarzenia, tak, abyście mogli skupić się jedynie na kwestiach merytorycznych spotkania. Nam zostawiacie całą resztę, która stanowi podstawę i zarazem tło udanej konferencji.

incentive

Incentive, programy „szyte na miarę”, których wyróżnikiem jest „wartość dodana” - coś niezwykłego, trudnego do przeżycia i zorganizowania samemu. Brzmi równie zachęcająco, co nieosiągalnie. A jednak... możemy przygotować wspaniałe wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci jego uczestników i pobudzi ich apetyty na więcej... Zawsze znajdziemy wyjątkowy motyw, pomysł wokół którego zbudujemy fabułę, temat przewodni wyjazdu, gdzie jedynym ograniczeniem będzie nasza wyobraźnia...

eventy

Mamy pasję, mamy wyobraźnię, jesteśmy gotowi na każde wyzwanie. Służymy swoimi pomysłami, które sprawnie wcielamy w życie i kreujemy prawdziwie nietuzinkowe wydarzenia. Wsłuchujemy się w Wasze potrzeby, cele, jakie pragniecie osiągnąć i na ich podstawie proponujemy niepowtarzalne, czasem nieoczekiwane, ale zawsze warte wprowadzenia w życie pomysły. Błysk zaskoczenia w Waszych oczach i uśmiech zadowolenia na twarzy jest dla nas prawdziwą satysfakcją.

kontakt

ORIMP - Bydgoskie Biuro Organizacji Imprez
ul. Okrzei 2/230
85-317 Bydgoszcz

tel. / fax: +48 (52) 345 12 99
tel. kom.: 502 102 984

e-mail: biuro@orimp.com.pl
skype: orimp0712

Biuro ORIMP   ul. Porzeczkowa 2, 86-061 Brzoza, tel.: +48 502 102 984, +48 500 093 612
Opublikowane na stronach www.orimp.com.pl materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie zawartości tej strony w całości bądź w części jest zabronione.
http://mikolaje.bydgoszcz.pl